1931914
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Zakończenie roku szkolnego klas III

Zakończenie roku szkolnego klas III

Dnia 18 czerwca uczniowie klasy III naszego gimnazjum zorganizowali pożegnalną uroczystość. Najpierw wszyscy obejrzeli przygotowaną przez naszych absolwentów niespodziankę - specjalnie na tę okazję wyreżyserowany film pt.: "Pożegnanie na wesoło", który w swobodny i żartobliwy sposób traktował o losie ucznia. Było trochę śmiechu i wzruszeń. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na dyskotekę i poczęstunek. W piątek 26 czerwca oficjalnie zakończy się przygoda trzecioklasistów z gimnazjum. Ks. Jan Twardowski powiedział przed laty: „Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.” Na naszych absolwentów czekają nowe wyzwania, nowe drogi i szeroki świat. Wszystkim dziękujemy za trzy lata trudów i wyzwań podejmowanych w naszej szkole i życzymy sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych.