1925827
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wycieczka do Siedlec

Wycieczka do Siedlec

Pierwszym punktem programu wyjazdu był film pt. ,,Lassie wróć“. Uczniowie obejrzeli piękną historię o przywiązaniu, miłości, przyjaźni i odpowiedzialności. Film był wzruszającą opowieścią o przygodach  najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego przyjaciela. Po seansie udaliśmy się na godzinne zajęcia w kręgielni. Była to wspaniała rozrywka dla dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się świetnym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas... Wyjazd zakończył się posiłkiem w McDonald 's. Było super!