1927995
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / V Festiwal Kolęd i Pastorałek

V Festiwal Kolęd i Pastorałek

W dniu 13 stycznia 2015 roku odbył się V Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu". Organizatorem wydarzenia było Publiczne Gimnazjum Jana Pawła II w Grębkowie. W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli z terenu powiatu węgrowskiego, a konkretnie gmin Grębków, Wierzbno i Liw. Duży sukces odniosły uczennice reprezentujące Zespół Szkół w Krypach. Magdalena Skarżyńska z klasy VI zajęła II miejsce  w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej, Joanna Szpakowska z klasy I również II miejsce w kategorii uczniów gimnazjum. Sylwia Poławska z klasy II gimnazjum zdobyła wyróżnienie. Jolanta Jaczewska i Weronika Górska z klasy V szkoły podstawowej również otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy!