1932639
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie!

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie!

26 czerwca to dzień zakończenia roku szkolnego – roku, który na długo zapadnie nam wszystkim w pamięć. Roku, który był trudny i zaskakujący. Pandemia koronawirusa spowodowała, że z dnia na dzień wszyscy musieliśmy całkowicie przestawić się na inny tryb funkcjonowania. Szkoła przestała być miejscem naszych codziennych spotkań, a stała się wirtualną przestrzenią. Patrząc z perspektywy wyników, które osiągnęliście, poradziliście sobie bardzo dobrze, chociaż nauka zdalna budziła różne emocje – nierzadko strach i złość. Realizując naukę na odległość wykazaliście się dużą samodzielnością i systematycznością, zdobyliście wiedzę oraz wiele nowych umiejętności.

Przed Wami dwa miesiące wypoczynku. Tegoroczne wakacje też będą inne. Być może trzeba będzie przeorganizować plany, czy zrezygnować z wyjazdów. Życzymy Wam, aby niezależnie od miejsca, gdzie będziecie spędzali ten czas – był to czas dobrze spędzony – radosny i beztroski. Znajdźcie chwile na rozwijanie pasji, które przyniosą Wam zadowolenie i satysfakcję. I zawsze pamiętajcie o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie.

Absolwenci!

Życzymy Wam, aby Wasze decyzje związane z wyborem nowej szkoły były trafne i jak najlepiej wpłynęły na przygotowanie Was do dorosłego życia. Zawierajcie nowe znajomości i przyjaźnie, realizujcie plany i spełniajcie marzenia.

Życzymy Wam wielu spokojnych i słonecznych dni.

Do zobaczenia
w nowym roku szkolnym