1932928
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Ślubowanie klas pierwszych - 2014

Ślubowanie klas pierwszych - 2014

Dnia 22 października 2014 roku w Zespole Szkół w Krypach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, rodzice oraz cała społeczność szkolna. Moment ślubowania poprzedziły występy artystyczne. Wszyscy starali się jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Wreszcie nastąpiła długo oczekiwana chwila. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania. "Pasuję Cię na ucznia" - mówiła, dotykając ołówkiem – jak czarodziejską różdżką ramion swoich podopiecznych. Następnie pierwszoklasiści na pamiątkę tego wyjątkowego dnia otrzymali dyplomy i upominki. Po części oficjalnej wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uczniom klasy pierwszej szkoły podstawowej i gimnazjum życzymy sukcesów w nauce. Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia i oczekiwania!