1933370
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Drodzy uczniowie!

Od 25 marca macie obowiązek uczestniczyć w zdalnych lekcjach według opracowanego przez MEN i nauczycieli poszczególnych przedmiotów planu. Pracujcie według zaplanowanej ścieżki na dany dzień. W razie niejasności kontaktujcie się ze swoimi wychowawcami.

Jeśli chcecie przeczytać książkę lub powrócić do treści wybranej lektury zajrzyjcie na strony:

www.lektury.gov.pl ,

www.biblionetka.pl

lub www.wolnelektury.pl

Materiały pomocne w utrwalaniu umiejętności matematycznych znajdziecie na stronach:

www.szaloneliczby.pl

lub www.pistacja.pl

Powtórki przed egzaminem ósmoklasisty znajdziecie na stronie:

www.cke.gov.pl

Drodzy rodzice!

Zachęcajcie dzieci do codziennej pracy według planu zaproponowanego przez ministerstwo. Wychowawcy i nauczyciele służą pomocą.

Komunikat Mazowieckiej Policji

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami.W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

Drodzy uczniowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa,w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was,ale i Waszych bliskich.