1928221
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Choinka szkolna 2015

Choinka szkolna 2015

5 lutego 2015 roku w Zespole Szkół w Krypach odbyła się choinka szkolna. Tego typu impreza odbywa się w naszej szkole co roku i cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. Pierwszym punktem uroczystości było powitanie i zaproszenie wszystkich do obejrzenia części artystycznej. Jako pierwsi wystąpili uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej i zaprezentowali baśń pt. ,,O dwunastu miesiącach”. Następnie klasa IV i V przedstawiła inscenizację pt.,, Dziewczynka z zapałkami”. Na koniec uczniowie klasy VI i gimnazjaliści wystąpili we współczesnej wersji ,, Kota w butach”. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni gorącymi brawami. Po przeżyciach artystycznych i obiedzie przyszedł czas na dyskotekę. Uczniowie chętnie i wytrwale tańczyli w rytm ulubionej muzyki. Wszyscy doskonale się bawili. Była to bardzo udana impreza i na pewno zostały po niej miłe wspomnienia. Tym, którzy występowali, pracowali przy przygotowaniach, gościom i wszystkim uczestnikom uroczystości serdecznie dziękujemy. Zapraszamy za rok!