1925990
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Choinka szkolna

Choinka szkolna

Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć czarodziejki, dobre wróżki, księżniczki,strażaków.

Punktem kulminacyjnym choinki były części artystyczne w wykonaniu klas młodszych. Jako pierwsza zaprezentowała się klasa III w ciekawej wersji „Czerwonego Kapturka”, następnie klasa I przedstawiła inscenizację pt. „Witaj Nowy Roczku!”. Jako ostatni wystąpili uczniowie klasy II w przedstawieniu „Zapomniany bałwanek”. Wszystkie przedstawienia charakteryzowały się piękną grą aktorską dzieci, humorystycznymi dialogami, ciekawymi kostiumami, rekwizytami i oprawą muzyczną.

Po występach uczniowie zostali zaproszeni na zasłużony poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców.

Dalszą część imprezy stanowiła zabawa karnawałowa. Tańce, hulanki, swawole… tak można podsumować to, co się działo na balu. Chyba nie było ucznia, któremu by się nie podobało.

Więcej w galerii