1925502
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wycieczka do Centrum Rozrywki Ale Zebra w Warszawie

Wycieczka do Centrum Rozrywki Ale Zebra w Warszawie

Pierwszym punktem wyprawy było Centrum Rozrywki Ale Zebra. Jest to niezwykłe miejsce w Warszawie stylizowane na amerykańskie centra rozrywki gdzie można odnaleźć wiele niespotykanych atrakcji.Największą atrakcją okazał się Laser Tag Dżungla czyli laserowy paintball, który polega na trafieniu przeciwnika w świecący element kamizelki lub pistoletu. Klimatyczna aztecka arena w sercu dżungli, ożywała w świetle UV czekając na śmiałków, którzy chcieli zmagać się z jej przeszkodami. Drugą, również bardzo ciekawą atrakcją była Stacja Kosmiczna - nieziemska przygoda, profesjonalne symulatory VR (rozszerzonej rzeczywistości), kapsuły 9D i stanowiska do walki robotów. Na koniec wycieczkowicze obejrzeli film pt. Czarownica 2  niezwykle intrygującą disneyowską wersję baśni o Śpiącej Królewnie.