Jesteś tutaj: Szkoła / Strona główna / Ślubowanie klasy I

Ślubowanie klasy I

23 października wszystkie pierwszaki w odświętnych strojach stanęły przed zgromadzoną publicznością. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego. Kolejnym punktem było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor Teresa Strupiechowska.W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona społeczności Szkoły Podstawowej w Krypach.

Następnie pierwszacy gotowi i bardzo przejęci zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, zaśpiewali piosenki i wyrecytowali wiersze. Na pamiątkę ślubowania dzieci otrzymały wspaniałe upominki ufundowane przez Radę Rodziców i Urząd Gminy oraz dyplomy i legitymacje szkolne. Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek i dyskotekę.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Więcej w galerii