1933378
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Choinka szkolna - 2019

Choinka szkolna - 2019

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją była, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w „tłusty czwartek” - 28 lutego. Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza najmłodsi, którzy samodzielnie przygotowali ciekawe kostiumy i rekwizyty do przedstawień. Otwarcia uroczystości dokonała pani dyrektor Teresa Strupiechowska. Podczas występów artystycznych każdy uczeń starał się jak tylko mógł najlepiej zaprezentować swoje umiejętności. Doceniła to widownia gorącymi brawami. Po popisach aktorskich korytarz szkolny wypełnił się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Zainteresowani uczniowie bawili się świetnie. Na wszystkich w stołówce szkolnej czekał poczęstunek w postaci smacznego obiadu oraz upieczone przez rodziców pyszne ciasta i oczywiście - pączki. Tym samym oddaliśmy cześć karnawałowej, staropolskiej tradycji. Choinka w naszej szkole jest wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy chętnie włączają się w jej organizację . W tym roku wspólna praca i zaangażowanie całej społeczności szkolnej sprawiła, że  wydarzenie na pewno na długo zapadnie w pamięci. Dziękujemy!

Więcej w galerii