1933504
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wyjazd do Stambułu w ramach programu ERASMUS+

Wyjazd do Stambułu w ramach programu ERASMUS+

W dniach 21-27 października 2018r. Stambuł – największe i najludniejsze miasto Turcji- był miejscem spotkania młodzieży i nauczycieli w ramach projektu ERASMUS +. Naszą szkołę reprezentowało 7 osób. Oprócz spotkań roboczych przedstawiciele szkół partnerskich mieli również okazję uczestniczenia w codziennym życiu szkoły tureckiej, poznania kolegów i koleżanek, a także wtopienia się w atmosferę nauczania w stambulskiej szkole.Uczestnicy spotkania wzięli udział w wyprawach edukacyjnych mających na celu poznanie głównych atrakcji turystycznych Stambułu.Spotkanie zakończyło się sukcesem zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Nastąpiła bardzo pożyteczna wymiana doświadczeń na wielu płaszczyznach. Młodzież nawiązała nowe kontakty i przyjaźnie, poznała nową kulturę, a przede wszystkim miała okazję "szlifowania" języka angielskiego.