1922143
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

Młodzież obejrzała film pt.: „ Krzysiu gdzie jesteś?”. Ekranizacja jest kontynuacją bestsellerowej powieści A.A. Milne „Chatka Kubusia Puchatka” i podobnie jak książka mówi, o tym, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Marc Foster stworzył przepiękny obraz, który zachwyca nie tylko maluchów, ale nawet dorosłych, którzy przynajmniej na chwilę przypominają sobie beztroskie lata dzieciństwa. Najważniejszym punktem wycieczki było wejście do Escape Room, gdzie uczniowie zostali podzieleni na grupy i zamknięci w pomieszczeniach pełnych zagadek . Cel był prosty: wszyscy musieli ze sobą współpracować, aby pokonać przeszkody i wydostać się z pokoju. Escape room to świetna zabawa dla każdego, która sprawdza przede wszystkim umiejętność współpracy.