1900199
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Potem nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Pani dyrektor  Teresa Strupiechowska podziękowała wszystkim za cieżką pracę w ubiegłym roku szkolnym i podsumowała najważniejsze wydarzenia, które odbyły sie w naszej szkole. Poźniej wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Kolejną część spotkania uświetnili uczniowie klasy III gimnazjum, którzy przygotowali specjalny występ artystyczny, podczas którego oficjalnie pożegnali się z nauczycielami, pracownikami szkoły oraz młodszymi koleżankami i kolegami.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, jednak mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie pozytywnie wspominają minione miesiące.

Życzymy uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń. a tym którzy ukończyli naukę w naszej szkole, życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej w galerii