1934394
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Teatr Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych

Teatr Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych

Wychodząc naprzeciw ujawnieniu zdolności uczniów wzięliśmy udział w widowisku „Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych” w wykonaniu Teatru Show. W tym celu w dniu 28 maja 2018r. udaliśmy się do Węgrowskiego Ośrodka Kultury, gdzie uczniowie klasy V, VI i VII mogli wziąć czynny udział w tworzeniu teledysku, mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne i wykazać się talentami aktorskimi. Wszystkie występy zostały zarejestrowane nowoczesnymi środkami medialnymi. Publiczność żywo reagowała i zachęcała brawami młodych aktorów pracujących na planie filmowym do jak najlepszych występów. W czasie widowiska uczniowie dowiedzieli się, jakie osoby pracują na planie filmowym, poznali telewizyjne sztuczki oraz kulisy produkcji teledysków.