1931629
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Choinka szkolna

Choinka szkolna

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją była, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w ,,tłusty czwartek” - 8 lutego. Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali bardzo ciekawe kostiumy na bal karnawałowy. Wśród radośnie tańczących par można było znaleźć dobre wróżki, księżniczki, policjantów.... Równie widowiskową częścią uroczystości była angielskojęzyczna adaptacja bajki ,,Czerwony Kapturek”. Młodzi artyści wcielili się w role bohaterów i zachwycili widownię pięknymi kostiumami i ciekawą grą. Następnie do krainy baśni zabrali widzów - gimnazjaliści, którzy przedstawili współczesną wersję ,,Pięknej i Bestii”. Po występach prawie wszyscy dali się porwać wesołym rytmom dyskotekowym. Wspólną zabawę umiliły smaczny obiad i pączki ufundowane przez Radę Rodziców.

Więcej w galerii