1932990
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017

W piątek, 23 czerwca, uczniowie, absolwenci, nauczyciele, rodzice i goście zgromadzili się, by świętować zakończenie roku szkolnego.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/ 2017 w Zespole Szkół w Krypach tradycyjnie poprzedzone zostało mszą świętą, którą odprawił ks. Mirosław Rogoźnicki.

Część oficjalną rozpoczęła p. dyr. Teresa Strupiechowska. Podziękowała uczniom i nauczycielom za dziesięć miesięcy ciężkiej pracy, która przyniosła efekty w postaci świadectw z wyróżnieniem.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie nagród dla najgorliwszych uczniów, za uzyskanie bardzo wysokiej średniej ocen na świadectwie i stuprocentową frekwencję.

Piątkową uroczystość uświetnił krótki występ artystyczny i wspomnieniowa prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów z klasy II i III gimnazjum. Tegorocznym absolwentom towarzyszyły słowa piosenki:

Dziś już ostatni dzień w naszej szkole, szybko minęło tych kilka lat. Każdy z nas pewnie łezkę uroni zanim wyruszy w dalekie strony. Do widzenia przyjaciele...”

Nie obyło się bez wzruszeń i prawdziwych łez.

Na koniec trzecioklasiści podziękowali wszystkim nauczycielom, wychowawcom, dyrekcji za przekazaną wiedzę, troskę i opiekę; wręczyli symboliczne kwiaty. Była to niewątpliwie kolejna bardzo wzruszająca dla wszystkich chwila.

Po części oficjalnej i programie artystycznym przyszła pora na spotkania w salach z wychowawcami, wręczenie świadectw, dyplomów i… przepustek na upragnione wakacje.

Życzymy wszystkim uczniom, aby najbliższe dwa miesiące, były bezpieczne, przyniosły tylko to, co piękne i dobre.

Udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Więcej w galerii