1964785
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wyjazd do Siedlec

Wyjazd do Siedlec

Pierwszym etapem wyjazdu była wizyta w ,,Novymkinie” i obejrzenie filmu ,,Auta 3”.

Następnie trzecioklasiści spędzili godzinę w Parku Wodnym.  Podczas pobytu w prawdziwym centrum zabaw, mogli aktywnie zrelaksować się i wypocząć. Dziewczynki uczyły się pływania na basenie, a chłopcy wybrali rywalizację na kręgielni. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla dzieci. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w Parku Wodnym dostarczył dzieciom wielu miłych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki.

W drodze powrotnej szczęśliwi i głodni odwiedzili pobliski McDonald`s, gdzie znaleźli dla siebie małe co nieco.

Podstawowym celem wyjazdu było kształtowanie nawyków i postaw prozdrowotnych, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych, agitacja sportowa na rzecz zdrowego trybu życia, oraz zachęcenie do czynnego spędzania czasu wolnego.