1937905
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 20 stycznia odbyło się w szkole uroczyste spotkanie naszych kochanych Babć i Dziadków, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa. Był to dzień niezwykły dla nas wszystkich, dzień pełen uśmiechu, wzruszeń, łez i radości. Szanowni seniorzy, jak zwykle zaszczycili nas swoją liczną obecnością.

Na wstępie pani dyrektor Teresa Strupiechowska bardzo serdecznie przywitała zgromadzonych gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tej uroczystości. Chętnie śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Gościom towarzyszyły radość i uśmiech, były też ukradkiem ocierane łzy wzruszenia świadczące o miłości, dumie i zadowoleniu z ukochanych wnuków. Najmłodsi po części oficjalnej obdarowali swoich najbliższych, własnoręcznie przygotowanymi prezentami.

Następnie nasi niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek w postaci pysznego tortu, kawy i herbaty, przygotowany przez naszych wspaniałych gimnazjalistów.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec podziękowały kochanym Babciom i Dziadkom, za miłość i trud włożony w ich wychowanie.

Więcej w galerii