1937295
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Akcja ''Wzorowa łazienka

Akcja ''Wzorowa łazienka

Nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w akcji "Wzorowa łazienka" do wygrania remonty szkolnych łazienek dla 3 szkół oraz roczne zapasy domestosa. Zwracamy się do wszystkich z prośbą o oddanie głosów na naszą szkołę https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/2660

Do 30 listopada 2016 r. Internauci mogą głosować na Galerie Szkół. Głosy mogą oddawać osoby fizyczne (Internauci) z zastrzeżeniem, że jedna osoba fizyczna może oddać jednego dnia tylko jeden głos. Oddawanie głosów odbywa się poprzez kliknięcie na przycisk Zagłosuj w galerii szkoły, podanie adresu e-mail i kliknięcie linku potwierdzającego głos.
Zgodnie z regulaminem liczba głosów możliwa do oddania z jednego adresu IP jest ograniczona do 200 głosów dziennie.
Liczy się tylko głos, który zostanie potwierdzony przez kliknięcie w link potwierdzający (czasem e-mail z linkiem potwierdzającym trafia do folderu spam). Liczymy na Wasze zaangażowanie