1938307
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Wyjazd na Międzynarodowe Targi Gier Komputerowych w Warszawie.

Wyjazd na Międzynarodowe Targi Gier Komputerowych w Warszawie.

W piątek, 23 września 2016r. dwudziestu naszych gimnazjalistów uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Gier Komputerowych w Warszawie..Organizatorzy przygotowali świetną zabawę dla zwiedzających. Można powiedzieć, że był to taki wirtualny plac zabaw, ale nie tylko dla najmłodszych. To była wystawa dla wszystkich, dla graczy w każdym wieku. Odwiedzający zobaczyli na targach pokazy przedpremierowych tytułów. To bardzo ważne, ponieważ były tam takie tytuły gier, które pojawię się na rynku dopiero za pół roku. Były przygotowane specjalne strefy, specjalne sale kinowe, w których odbywały się przedpremierowe, zamknięte pokazy. Były również powierzchnie open space podzielone tematycznie. Była strefa taneczna, sportowa czy motoryzacyjna. Fani wszystkich rodzajów gier znaleźli coś dla siebie.