1935831
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Koniec roku szkolnego 2015/2016

Koniec roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęliśmy udziałem w Mszy Świętej, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, wychowawcy, nauczyciele i rodzice. W jej treści pojawiła się duszpasterska troska o to, aby młodzież zaprosiła Boga na wakacyjne szlaki. Po nabożeństwie zabrała głos Pani dyrektor Teresa Strupiechowska. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim, którzy wspierali pracę naszej szkoły. Rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania i za działania na rzecz szkoły oraz całemu Gronu Pedagogicznemu za  wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw uczniów. Następnie pani dyr. wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i stuprocentową frekwencję. Gratulowała dzieciom i młodzieży wyników w nauce, a także życzyła bezpiecznych i słonecznych wakacji. Po rozdaniu wszystkich nagród przyszedł czas na część artystyczną, podczas której uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wakacyjny koncert. Po zakończeniu występów wszyscy wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw. Zgodnie ze słowami piosenki „Ale to już było i nie wróci więcej….” – rozpoczęły się wakacje. Wszystkim uczniom życzymy samych słonecznych dni, bajkowych przygód oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!