1935803
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / pozytywnie nakręceni !!!

pozytywnie nakręceni !!!

Uczniowie w naszej szkole już od pierwszych dni kończącego się roku szkolnego byli pozytywnie nakręceni… na pomaganie! Otóż przez cały rok prowadzona była zbiórka plastikowych nakrętek. Dzieci przez dłuższy czas gromadziły nakrętki w swoich domach, aby później przynieść je do szkoły. W rezultacie zebrano kilkadziesiąt kilogramów nakrętek. Zostaną one przekazane do KSM w Drohiczynie na pomoc potrzebującym. Zarobione ze sprzedaży nakrętek pieniądze, trafią na Fundusz Stypendialny „Odkrywamy Talenty”, dofinansowanie wypoczynku ubogim lub szczególnie uzdolnionym dzieciom  i młodzieży z terenu Podlasia (woj. podlaskie i mazowieckie).Zachęcamy wszystkich aby nie wyrzucać nakrętek, lecz gromadzić by później przekazać je na szlachetny cel. Akcję nakręcał Samorząd Uczniowski.