1934254
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Konkurs

Konkurs

Dnia 16 marca 2015r. w  Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Jaworku odbył się konkurs pt: „Wielkanocny kapelusz”. Organizatorem był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworku oraz Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym -„JAWOR”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych powiatu węgrowskiego. Celem uczestnictwa w konkursowych zmaganiach była integracja młodzieży z różnych środowisk, zaprezentowanie publiczności przez wybraną osobę z grupy kapelusza ozdobionego wielkanocnymi motywami dowolnego kraju na świecie, kształtowanie aktywnej, otwartej  postawy, podniesienie umiejętności budowania prawidłowych relacji rówieśniczych. Ponadto poznanie zwyczajów wielkanocnych na świecie. Naszą szkołę reprezentowały gimnazjalistki: Sylwia Poławska ucz .kl. III , Karolina Skarżyńska ucz. kl. II i Joanna Szpakowska ucz. kl II. Wspólny wysiłek dziewcząt zaowocował zdobyciem I miejsca w konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !