1931761
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Konkurs ,, Inicjatywa młodzieżowa”

Konkurs ,, Inicjatywa młodzieżowa”

Konkurs ,, Inicjatywa młodzieżowa”

W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy II i III gimnazjum: Przemysław Gołoś, Łukasz Skarżyński, Krzysztof Przybyszewski, Kamil Zaboklicki, Tomasz Karczewski, Mateusz Strupiechowski, Mateusz Rudaś, Damian Wąsowski, Paweł Orzechowski i Patryk Pytkowski. Celem konkursu było zwiększenie aktywności obywatelskiej uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych poprzez zachęcenie ich do zrealizowania inicjatywy w swojej okolicy. Realizacja inicjatyw miała uzmysłowić młodym ludziom, że mają realny wpływ na swoje otoczenie,a podejmowane przez nich działania mogą w istotny sposób zmieniać rzeczywistość i rozwiązywać problemy społeczności lokalnej. Zadaniem uczniów było przeprowadzenie wymyślonej przez siebie inicjatywy lub interwencji w najbliższej okolicy.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO
PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ