1931685
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Choinka szkolna

Choinka szkolna

27 stycznia 2016r. korytarz szkolny przystrojony karnawałową dekoracją zamienił się w salę balową dla uczniów kl. I - VI szkoły podstawowej  i I - III gimnazjum. Choinka noworoczna w naszej szkole  jest oczekiwanym i przyjemnym wydarzeniem na zakończenie I semestru. Na początku uczniowie zaprezentowali swoje talenty w bardzo bogatym programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem nauczycieli. Każdy miał okazję wystąpić na scenie przed liczną publicznością. Następnie gorące rytmy porywały do tańca wszystkich uczestników szkolnego balu. Podczas zabawy każdy starał się jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności taneczne i kondycję fizyczną. W tak radosnym nastroju rozpoczęliśmy ferie zimowe 2016 r. Wszystkim Rodzicom zaangażowanym w pomoc przy przygotowaniu zabawy choinkowej składamy serdeczne podziękowania!