1900253
Jesteś tutaj: Szkoła Podstawowa / Strona główna / Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

W naszej szkole Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy 21.01.2016 r. Było to wielkie wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. Na uroczystość przybyły babcie, prababcie, dziadkowie i pradziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta. Na początku wszystkich serdecznie przywitała pani dyrektor Teresa Strupiechowska. Potem wystąpili uczniowie z klas I-VI ubrani w galowe stroje. Były wiersze, piosenki, scenki humorystyczne i piękne życzenia. Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Na zakończenie pani dyrektor podziękowała gościom za odwiedzenie naszej szkoły i zaprosiła na słodki poczęstunek. Na wszystkich czekała niespodzianka; bardzo pyszny i piękny tort. Był to niezwykły dzień dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie  kupuje, ale które się ofiaruje.” (Gustaw Flaubert). Dlatego dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i życzymy Im dużo zdrowia oraz długich lat życia.